Ahoj holky a kluci, Svět Oriflame č.15/2008.

12.05.2010 16:54

 

Jsem ráda, že vás mám. Jsem ráda, že mám přátele – kosmetické poradce a poradkyně po celé republice. Jsem ráda, že moji největší základnu Ori tvoří poradkyně z Mostku u Dvora Králo-vé n/L., místa mého bydliště. My s Ivou Jiráskovou, to je moje nejlepší manažerka, jsme se rozhodly nabídnout možnost být poradkyněmi všem ženám z Mostku.  Pomaličku se nám daří úkol plnit, rezervy však ještě jsou. Cha cha.

K Ori jsem se kdysi dostala náhodou, nebylo to ale v pravý čas.  O něco později mě  srdcem k Ori přitáhla moje direktorka Laďka Sýkorová, která mě provedla školeními, systémem práce, registrováním a nastolila mi spolu s Martinkou Faltysovou další obrovské možnosti, které mi Ori, když budu chtít, nabízí.  A já jsem chtěla. Nejdříve se staly mými zákaznicemi nejbližší kamarádky, které jsem pak všechny zaregistrovala, viď Vando, Dášo, Jarmilo. Našla jsem si další zákaznice a situace se opakovala….. V Ori člověk přátele neztrácí, ale naopak získává. A to je to, co mě na Ori fascinuje nejvíc.

To, že jsem se stala v K 11 direktorkou je nejen mojí cílevědomostí, ale také tím, jaké spolupracovníky jsem získala: úžasná Iva Jirásková, která je na nejlepší cestě mě následovat,

Maruška, Soňa, Hana, Milada, Matěj….. však víte,že  nejdou vyjmenovat všichni, kteří by si to zasloužili.

Byla jsem 32 let učitelkou, z toho 26 let ředitelkou ve škole. Věřte nelituji, že tuto etapu končím. Protože to, co nám všem Ori nabízí prostřednictvím p.ředitele Mirka Kopřivy, úžasné Jany Černé a naší manažerky Petry Jindrové , je možnost rozvíjet se, možnost kariérního růstu, poznávání nových lidí, účastnit se  akcí jako je zdolávání K 2 v Blansku, hravé konference v Rožnově,  v neposlední řadě uspokojit i své mnohdy náročné představy. Také je  to o  chvále a odměňování za vaši práci, a to jsem v minulém zaměstnání velmi postrádala. A chvály, věřte mi, není nikdy dost.

Nejvíc chci však poděkovat svému příteli Jirkovi, který je mým asistentem, pomocníkem, prodejcem, nosičem, stěhovákem….prostě miláčkem. A já si uvědomuji, že pokud člověk má oporu ve svém partnerovi, má otevřenou cestu k úspěchu.

Na závěr mi dovolte citát:

Jste tam, kde jste, protože tam chcete být.

 Chcete-li být někde jinde, změňte to.

 

 Iljana Durecová